Parpali Çiçek Evi & Atölye Antalyalılarla Buluştu

Çiçekçilik Sektöründe Kelebek Etkisi: Parpali Çiçek Evi & Atölye Açıldı.
Peyzaj teknikeri Melek Özkan ile resim öğretmeni ve tasarımcı Melis Tadik’in girişimiyle kurulan Parpali Çiçek Evi & Atölye, düzenlenen şık bir kokteylle hizmete açıldı.

En taze çiçekleri en özel aranjmanlarda buluşturarak sektöre iddialı bir giriş yapan Parpali Çiçek Evi & Atölye’nin düzenlenen açılış kokteyli yoğun ilgi gördü. Özgürlük bulvarında hizmete açılan işletmenin ürün portföyünde yer alan çiçekler ve tasarımlar, davetlilerin büyük beğenisini topladı.

Melek Özkan’ın konuşmasının ardından açılış kurdelesini kesen Süleyman Solmaz; “Bu özel işletmenin tüm Antalya’ya hayırlı olmasını dilerim” dedi. Açılış merasiminin ardından toplu fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen davetliler, işletme hakkında detaylı bilgi aldı.

Davete katılan tüm dostlarına teşekkürlerini sunan Melek Özkan ve Melis Tadik; Parpali’nin Lazca “kelebek” anlamı taşıdığını ve işletmelerinin sektöre yeni bir bakış açısı kazandıracağını dile getirdi.

Sizleri en özel çiçekler ile buluşturan Parpali; saksı bitkileri, gelin buketleri, nikah şekerleri, araç süsleme, kişiye özel aranjmanlar gibi ürün ve hizmetlerle buluşturmanın yanında; peyzaj proje uygulama, bahçe bakım onarım hizmetleri ve teraryum atölyeleri ile sektördeki farkını ortaya koyuyor.

 

 

CEVAP VER