Huzurlu Bayram İçin Muratpaşa’da Önlemler Alındı

Kurbanlıkların uygun koşullarda satış ve kesimi için gerekli düzenlemeleri yapan Muratpaşa Belediyesi; vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri için tüm önlemleri aldı. Vatandaşlar uyarı ve şikayetlerini, 444 80 07 numaralı Turunç Masa Çağrı Merkezi’ne iletebilecek.

Kurbanlık hayvan satış ve kesme alanları düzenleyip kullanıma sunan Muratpaşa Belediyesi, rutin denetimlerini sıklaştırarak sürdürüyor. Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, özellikle tatlı üretim ve satışı yapılan iş yerlerinin denetimini titizlikle yapıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü, kent temizliğinin yanı sıra Muratpaşa Belediyesi’nce belirlenen kurban kesim alanlarında da çalışmalar yapacak.

Muratpaşa Belediyesi Zabıta, Park ve Bahçeler, Fen İşleri, Veteriner ve Temizlik İşleri Müdürlükleri, kamu kurumları için ilan edilen idari izin ve bayram süresince hizmet vermeye devam edecek. İki ayrı kesim noktasında Muratpaşa Belediyesi kesim elemanları görev alacak. Vatandaşlar uyarı ve şikayetlerini, 444 80 07 numaralı Turunç Masa Çağrı Merkezi’ne iletebilecek.

CEVAP VER