Burcunuz Bugün Size Ne Söylüyor?

koc-burcu-simgesiKOÇ

Kendinize olan güveniniz yükselecek ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Bugün karşılaştığınız kişiler yaratıcılığınızı uyandıracak ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Üstelik şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konular dikkatinizi çekecek ve olaylara çok başka açılardan bakacaksınız. Sürprizler heyecan verici olabilir ve kendinizin farklı yönlerini keşfedebilirsiniz. Birden bire başlayan aşklar ve farklı maceralar yaşamak isteyebilirsiniz. Bu arada güç mücadelesi yapmaktan kaçınmalısınız.

boga-burcu-simgesiBOĞA

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Radikal değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve köklü değişiklikler yapmanız sizin fazla zor olmayacak. Fakat kafanızı karıştıran konulardan uzaklaşmanız gerekiyor. Yakınlarınız, çocuklar, eviniz ve aile bireyleri ile ilgili meydana gelen olaylar dikkatinizi dağıtabilir ve karar vermenizi zorlaştırabilir. Aklınız yerine sezgilerinize güvenerek davranırsanız, daha başarılı olacaksınız. Bugün eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve potansiyel gücünüzün farkına varabilirsiniz.

ikizler-burcu-simgesiİKİZLER

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve ilginç kişiler ile karşılaşacaksınız. Kendinizi daha özgür ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Sürprizler sizi heyecanlandıracak ve girişimde bulunmak için farklı yöntemleri araştıracaksınız. Gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı yönde olabilir. Ancak meydana gelen değişikliklere uyum sağlamanız kolay olacak. Hareket ve aktivite gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz. Dışarda olmak keyfinizi yerine getiriyor. Bu arada anneniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Ancak bu haliniz uzun sürmeyecek.

yengec-burcu-simgesiYENGEÇ

İletişim araçları ve organizasyonlar ile ilgili yenilikler ilginizi çekecek. Bu arada meydana gelen olaylar fikirlerinizin değişmesine yardımcı olacak. Ancak güç mücadelesi yapmaktan kaçınmalısınız. Ani değişikliklerden ve karşılaştığınız güçlü kişilerden rahatsız olabilirsiniz. Fakat mantıklı ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Böylece sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Çok büyük organizasyonların içinde yer alabilirsiniz ve saygın çevrelerin davetinden keyif alabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerin ve patronlarınızın desteğini alacaksınız. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin desteği ile bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Yargı organları ve adalet sistemi ile ilgilenebilir, olayları farklı yorumlayabilirsiniz.

aslan-burcu-simgesiASLAN

Kendinize olan güveniniz yükselecek ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Bugün karşılaştığınız kişiler yaratıcılığınızı uyandıracak ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Üstelik şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konular dikkatinizi çekecek ve olaylara çok başka açılardan bakacaksınız. Sürprizler heyecan verici olabilir ve kendinizin farklı yönlerini keşfedebilirsiniz. Birden bire başlayan aşklar ve farklı maceralar yaşamak isteyebilirsiniz. Bu arada güç mücadelesi yapmaktan kaçınmalısınız.

basak-burcu-simgesiBAŞAK

Kararlı ve dikkatli olduğunuz halde sevdiklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve dikkatiniz dağılabilir. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve aklınız ile hareket edin. Davranışlarınız ile isteklerinizi anlatmak yerine konuşarak anlatırsanız, daha başarılı olacaksınız. Çünkü davranışlarınız yanlış anlaşılabilir. Dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz ve böylece karamsar duygularınız dağılabilir.  Sevdiğinize karşı daha ilgili davranmanız gereken bir dönem. Arkadaşlarınız veya projeleriniz ile ilgilenirken sevdiğinizi ihmal edebilirsiniz ve onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Ancak sizin de daha ilgili davranmanız gerekiyor.

terazi-burcu-simgesiTERAZİ

Sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda evrensel konular ve güçlü kişiler ile ilgili duygularınız değişebilir. Olayların zorlayıcı etkisi ile siz de yaşantınızda bazı değişiklikler yapmayı isteyebilirsiniz ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha rahat ve keyifli hissedeceksiniz. Olaylara bakış açınızı değiştirecek kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz. Bu arada detaylar ile fazla ilgilenmeyin ve sorunları büyütmekten kaçının.

akrep-burcu-simgesi-sembolu-resmiYENGEÇ

Programınız her zaman olduğundan daha yoğun olabilir ve dikkatinizi dağıtacak kişiler ve olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Büyüklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bazı durumlar karşısında itiraz edebilirsiniz. Fakat geleceğe yönelik beklentilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve özellikle kariyer veya statü peşinde olanlar sabırlı davranacaklar. Şimdi bazı zorluklara göğüs germeniz gerekebilir fakat sonrasında ödülünüz büyük olacak. Bu arada kendinizi fazla zorlamayın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın.

yay-burcu-simgesiYAY

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. Sabahın erken saatlerinde yaratıcı fikirler ile uyanabilirsiniz ve yenilikler yapmak için teknolojiyi ve gelişmeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı kişilerin hayatı ve yaptıkları ile ilgilenebilirsiniz. İlginç buluşlar dikkatinizi çekecek ve sizi heyecanlandıracak. Girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve hemen harekete geçebilirsiniz. Bugün yolculuk yapabilir veya keşif gezilerine çıkabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek.

oglak-burcu-simgesiOĞLAK

Önem verdiğiniz bir konu ile yakından ilgilenip gerekli çalışmaları yapacaksınız. Disiplinli ve kararlı tavrınız ile çevrenizi etkileyebilir, fikirlerinizi kabul ettirebilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde karşınıza çıkan sürprizler ve marjinal kişiler sizi rahatsız edebilir fakat aklınız ile hareket edeceksiniz ve sabırlı davranacaksınız. Böylece çevrenizde istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz ve değiştirici olabilirsiniz. Hem çevrenizi, hem de kendinizi yenilemeyi başaracaksınız. Bu arada kendinizi çok fazla zorlamayın ve sorunları büyütmekten kaçının.

kova-burcu-simgesiKOVA

Güne istekli başlayacaksınız ve duygularınız yüksek olacak. Sürpriz teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve kafanız karışabilir. Fakat aynı zamanda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bugün tekliflerin yanı sıra beklemediğiniz kişilerin iltifatları da şaşırtıcı olacak ve kendinize olan güveniniz artacak. Ancak sözlerinize özen gösterin ve aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha düşünün. Aklınız yerine duygularınız ile davranırsanız hem karşı cinsi, hem de çevrenizi etkileyeceksiniz. Dedikodulardan uzak durmanız gerekiyor.

balik-burcu-simgesiBALIK

Bugün dikkatinizi farklı konulara odaklayabilirsiniz. Büyük organizasyonlar, farklı çevreler ve saygın ortamlarda bulunmak sizi heyecanlandıracak. Duygularınızı denetleyin ve aklınız ile hareket edin. Sevdiklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve karamsarlık içine girebilirsiniz. Fakat bu haliniz uzun sürmeyecek. Çünkü yapmanız gereken pratik işlere odaklanacaksınız ve projelerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Bugün uzaklarda yaşayan arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz veya yolculuk yapabilirsiniz. Yolculuk sırasında tanıştığınız kişiler ve alacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz.

 

CEVAP VER