Burcunuz Bugün Size Ne Söylüyor?

KOÇ

Hayatınızdaki önemli olayların gidişatıyla ilgili endişelenmenize neden olacak bazı ipuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızın umduğunuz gibi ilerlemesini engelleyecek olan bu küçük ama hassas noktalar müdahale edilmesi gereken unsurlardır sevgili Koç Burçları. Bunun bilincinde olarak kendinizi hazırlarsanız yaşayacaklarınızdan çok daha az zarar görerek kurtulabilirsiniz. İş yaşantınızdaki sorunları düşünmeniz için tatil günü elbette ki uygun değildir. Ancak siz yeni bir haftaya başlamadan önce her şeyi zihninizde halledebilmeyi isteyeceksiniz. İçinde bulunduğunuz koşulları düşündüğünüzde size adaletsiz gelen unsurlar varsa bunları değiştirmek zorunda olduğunuzu da bilirsiniz sevgili Koç Burçları. Eğer bir yerde hakkınız yeniyorsa buna ses çıkarmaktan başka şansınız yoktur. Özellikle iş ortamınızda bir rekabet söz konusuysa gereksiz münakaşalara maruz kalabilirsiniz.

BOĞA

Birlikte vakit geçirmek zorunda olduğunuz insanlara iyi davranmanın gereklilikleri üzerine düşünmeniz gerekebilir. Kendi arzularınız üzerinde yoğunlaşsanız da sizi rahatsız eden şeylere karşı da sessiz kalamazsınız. Etrafınızdaki haksızlıklara ve kötü muameleye kesinlikle müdahale etmeniz gerektiğini düşünürsünüz. Maddi olarak sizi sıkıntıya sokacak etkiler bugünün ilk saatlerinde etkili olsa da ilerleyen zamanlarda kendiniz için bir çıkış yolu bulmayı başaracaksınız. Bugün şefkat duygunuzun ağır basması sayesinde birçok insana yardımcı olmaya çalışacaksınız. Elbette ki yardımcı olduğunuz insanlar da size karşı minnettarlıklarını gösterecek ve sizi mutlu edeceklerdir sevgili Boğa Burçları. Bu sayede hayatınızda kötü giden meseleler üzerine çok fazla kafa yormayacak ve hayatın üzülmek için ne kadar kısa olduğunu tekrar anımsayacaksınız.

İKİZLER

Her şey adına fazlasıyla umutlu olacaksınız. Aklınızda yapacağınız planlar ve içinizde sebebini anlayamadığınız bir neşe vardır. Kısa süre içerisinde sevdiklerinizden bir haber alacaksınız ve neşeniz böylece katlanarak devam edecektir. Hayata baktığınız pencere çok geniş olmasa da sizi mutlu etmek için fazlasıyla yeterlidir. Ancak bazen öyle bir durumda kalırsınız ki mutlu olduğunuz o küçük pencereden çıkıp hayatın başka yanlarını da görmek gerekir. Bu şekilde hayatın görmediğiniz diğer yanlarını görmek sizi çok heyecanlandırır ve aklınıza özgün bir dolu fikir gelmesini sağlar. Bu sayede yapacağınız işlerle ilgili motivasyonunuz artacaktır. Sorumlu olduğunuz hangi iş olursa olsun onu titizlikle sonlandırmaya çalışırsınız. Ancak herkesin de aynı şekilde davranmasını önemsersiniz sevgili İkizler Burçları. Başkalarının işini yapmak için vaktinizin çok değerli olduğunu düşünürsünüz.

YENGEÇ

Sosyal ilişkiler bakımından zorlandığını hissedebilirsiniz. Hayatta herkesin farklı istekleri ve görüşü olabileceğini kabullenmişsinizdir. Ancak elbette ki sizin bunu bilmeniz etrafınızdaki bütün insanların da bildiği anlamına gelmiyor. Siz her şeyi belli bir mantık ve saygı çerçevesinde gerçekleştirmeye çalışırken kendi fikirleri ve istekleriyle üzerinizde baskı kurmaya çalışan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Elbette ki içinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun böyle bir baskıya boyun eğmeyeceğinizi açık bir şekilde ifade edeceksiniz. Bunun yanı sıra ailenizle olan iletişiminizde biraz desteğe ihtiyaç duyduğunuzu ifade edebilir ve onların desteğini yanınızda hissetmenin önemini yeniden hatırlarsınız sevgili Yengeç Burçları. Gün sonunda kendinizi ne kadar yorgun hissetseniz de sevdiğinizle geçireceğiniz kısa bir vakit bile ruhsal olarak dinginleşmenizi sağlayacaktır.

ASLAN

Bulunduğunuz ruh halini değiştirmek için kendinizi farklı mekânlara atmak isteyebilirsiniz. Geleceğinizle bağlantılı bazı meseleler sizin için oldukça önemli bir noktada duracaktır. Kendinizi layık gördüğünüz birçok şeyin uzağında olduğunuzu düşünebilir ve bunlara ulaşmak için hırslanabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların sizinle ilgili görüşlerini önemser ve onların da sizi sizin kendinizi gördüğünüz noktadan görmelerini beklersiniz. Ancak böyle olunca eleştirilere tahammülünüz olmaz ve kendinizle ilgili hiçbir şeyi değiştiremezsiniz. Bu noktada biraz daha dikkatli olmaya çalışmalı ve kendiniz için faydalı olabilecek eleştirileri almalı ve gerekenleri yapmaktan imtina etmemelisiniz sevgili Aslan Burçları. Bugünkü seyahat planlarınızda yol durumlarını ve toplumsal olayları göz önünde bulundurmanız hız ve güvenlik açısından önemli olacaktır.

BAŞAK

Duygusal olarak sizi etkileyecek olan olaylarla güne başlayabilirsiniz. Bugün olan önemli önemsiz birçok olay sinirlerinizin gerilmesine ve hayatta her şey sizin üzerinize geliyormuş gibi hissetmenize neden olabilir sevgili Başak Burçları. Çevrenizdeki insanlarla empati kurabilmeyi ve onların bulunduğu koşulları da gözlemleyerek kendinizi daha iyi hissetmeye çalışmalısınız. Tüm bu işlerinizin yanında aşk yaşantınızdaki gidişat düşüncelerinizin daha da bulanık bir hale gelmesine neden olabilir. Eğer ki siz kendinizi karşınızdaki insana samimi bir şekilde açabildiğinizi düşünüyorsanız karşınızdaki insandan da aynısını beklersiniz. Hayalinizdeki ilişkiye sahip olabilmek için siz de hayalinizdeki insan olmak isteyeceksiniz sevgili Başak Burçları. Gün sonuna doğru maddi işler bakımından ciddi girişimleriniz önem kazanabilir. Bağımlı olduğunuz insanlara bu anlamda sınır zorlayıcı tekliflerde bulunabilirsiniz.

TERAZİ

Çevrenizdeki insanların sizin için kurguladıkları bir düzenin içerisinde olmaktan kendinizi biraz rahatsız hissedebilirsiniz. Ancak her zaman aileye ve dostlara karşı bazı sorumluluklarınız olduğunu bilir ve kendinizi de bunları yapmaktan yükümlü hissedersiniz. İçinizdeki duyguları hiçbir zaman tam anlamıyla dışa vurmayı başaramazsınız ve bu nedenle de sizi tanıyanlar sizi anlamakta her zaman güçlük çekerler. Gün içerisinde bulunacağınız kalabalık ortamlar bir yandan sizi yorsa da bu yorgunluğun size ruhsal anlamda iyi gelecek tarafları da vardır. Bir ortama kendinizi ait hissetmek ve hiç kimsenin sizi yargılamadığı bir ortamda rahat bir şekilde bulunmak ruhunuzu okşayacaktır. Gün sonuna doğru işlerinizle ilgili önemli bir haber alabilir ve bu nedenle otorite sahibi bir kimseyle görüşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda çok fazla gerilmeden olayı kontrolünüz altına almalısınız.

AKREP

Aşk yaşantınızdaki meselelerin gündeme gelmesi en başta can sıkıcı bir etkiye yol açabilir. Ancak sabırlı ve saygılı olduğunuz takdirde insanların sizin üzerinizdeki baskılarından da kurtulduğunuzu hissedecek ve duygularınızla çok daha rahat bir şekilde bütünleşebileceksiniz sevgili Akrep Burçları. Sevdiğiniz kişinin sizi anlamadığını düşündüğünüz zamanlarda kendinizi açıklamak için harcadığınız çabayı fazlasıyla göstereceksiniz. Birbirinize karşı güven ve saygı içerisinde olmanız hayatınızı güzelleştirecek ve her şeyin yoluna girmesini sağlayacaktır. Eğer aklınızda çözümleyemediğiniz sorunlar varsa kendinizle ilgili bazı meselelere açıklık getirmek adına daha fazla düşünmek isteyeceksiniz. Gün içerisinde kendinize çok fazla yüklenmeden günlük rutininizi sürdürmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır sevgili Akrep Burçları. Bu nedenle de oyalayacak işler ruhsal anlamda sizi oldukça rahat ettirecektir.

YAY

Çevrenizdeki herkesi şaşırtacak kadar hareketli ve hevesli olacaksınız. Arzu ettiğiniz işlerin peşinde koşarken yorulmak nedir bilmezsiniz. Hayalinizdeki insan olana kadar her şeyinizi o insan uğruna feda edersiniz. Çevrenizle olan bağlarınızın olumlu veya olumsuz yönde olup olmadığını araştırmak istersiniz. Yaptıklarınızın sonuçları her zaman sizden başka insanları da etkiler ve siz de bunun bilincinde olarak hareket etmeyi önemsersiniz. Konuştuklarınızın her zaman arkasında durursunuz. Söylediklerinizden dolayı bazı problemlerin ortaya çıkabileceğini düşünseniz de insanlarla iletişim kurmayı önemsersiniz. Bu nedenle de sizi anlamayacak kişilerle çok yakın bağlarınız olmaz. Gün sonuna doğru aşk yaşantınızdaki gidişatla ilgili dengede durmayan unsurları gözden geçireceksiniz sevgili Yay Burçları. Size bunu hissettiren şeyin ne olduğunu anlamak istersiniz.

OĞLAK

Pazar gününün sizin için sürprizli ve şanslı yanlarının olmasını umarak güne başlayacaksınız. Her zaman güne kendinizi iyi hissederek başlamıyor olsanız da buna sahip olduğunuz günlerde sizi kimsenin üzmesine izin vermezsiniz. Her tarafınız sorunlarla çevrili olsa dahi kendinize tutunacak bir dal bulur ve kendi ruh halinizin dinginliğiyle etrafınızdaki olayları dönüştürmeye çalışırsınız. Bugün içerisinde hayatınızın geri kalanıyla ilgili çevrenizdeki birçok insanı şaşırtacak bir karar alabilirsiniz. Alacağınız bu büyük karar yaşadığınız yeri değiştirmekle veya mesleki olarak büyük bir adım atmakla ilgili olabilir. Bunu yapmaktaki sebebiniz ise kendinizi insanların içerisinde yeterli görememenizdir. Kendinizle ilgili hayalleriniz hayatınızın bir noktasından sonra duraklamıştır sevgili Oğlak Burçları. Ancak bugünkü girişiminiz bu konudaki gidişatı değiştirecek ve size kendinizi yeniden genç hissettirecektir.

KOVA

Romantik ilişkilerle ilgili kesilmiş olan umudunuzu yeniden kazanma şansına erişebilirsiniz. Çevrenizdeki insanları fark etmekten bile uzun zamandır uzak kalmışsınızdır. Ancak bugünkü etkiler sayesinde kendinize olan güveniniz yerine gelecek ve size hayatın bir kapıyı kapatıp önünüzde onlarca kapıyı nasıl kolaylıkla açtığını gösterecektir. Sizi mutlu edecek romantik gelişmelerin ardından yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizin de önemli bazı meselelerle olan bağlantıları üzerine tartışacaksınız. Sizi seven insanlarla bir arada olmak besleyici bir şey olsa da sürekli aynı çevrede kalmanın sizin için duraklatıcı bir yanı olduğunun da bilincinde olmalısınız. Aynı fikirde olmasanız da insanlara hak verdiğinizi ifade ederek yaşamak zorunda kalmak size kendinizi güçsüz hissettirir. Gelecekte yapmayı planladığınız işlerle ilgili son kararlarınızı vererek kendinizi bu boyunduruktan kurtarmalısınız.

BALIK

Mesleğinizle ilgili sizi sıkıntıya sokan meseleler üzerine düşünmek ve kendiniz için gerekli olan girişimleri yapmak sizin adınıza fazlasıyla önemli bir meseledir. Bunun ardından diğer bir önemli mesele gündeme gelecektir. İlişkinizdeki huzuru elde etmek için çevrenizle olan bağlantınızı büyük ölçüde zayıflatmışsınızdır. Kimsenin sizi eleştirmesini ve ilişkinize müdahale etmelerini istemediğinizden dolayı böyle bir yol seçmiş olabilirsiniz. Ancak her şeyin ötesinde seçmiş olduğunuz bu yol sizin hayatınızın büyük bir kısmında yalnızlaşmanıza yol açmaktadır. Bugün sevdiğiniz aile bireylerinizle bir araya gelebilirsiniz. Birlikte almanız gereken önemli bir karar üzerine konuşurken hayatla ilgili bazı anlamsızlıklar sizi durdurabilir sevgili Balık Burçları. Gün içerisinde güvenlikle ilgili aklınızda bazı endişeler olsa da bunların sizin kurgunuzdan ibaret olduğunu anlamanız çok uzun sürmeyecektir.

CEVAP VER