Burcunuz Bugün Size Ne Söylüyor?

KOÇ

Cumartesi gününe başlangıç yaparken huzurlu ve umutlu bir ruh halinde olacaksınız. Siz nasıl bir ruh halinde olursanız gününüzün geri kalanı da ona uygun olarak şekillenecektir. Her ne kadar hayatta sizi zorlayan etkiler olsa dahi siz bunlara göğüs germenin bir yolunu bulursunuz sevgili Koç Burçları. Bugünden umut ettiğiniz için gün de size istediğinizi verecektir. Ummadığınız bir anda karşılaşacağınız bir sürpriz çok mutlu olmanızı sağlayacaktır. Bu uzun süredir görmediğiniz biri veya umudunuzu kestiğiniz bir haber olabilir. Her halükarda çok sevinecek ve gününüzün geri kalanını sevgiyle dolu geçireceksiniz. İşinizle ilgili sorumluluklarınız söz konusu olduğu zamanlarda can sıkıntısı ön plana çıkabilir sevgili Koç Burçları. İstediğiniz hiçbir şeyin gerçekleşmediğini düşünmeniz olayları kişiselleştirmeniz anlamına gelir. Daha profesyonelce davranıp çözüm odaklı yaklaşmaya çalışmalısınız.

BOĞA

Cumartesi gününde aşk yaşantınızla ilgili sizi rahatsız eden birtakım gelişmeler güne pozitif bir şekilde başlamanızın önüne geçebilir. Aranızdaki sorun ne olursa olsun bunları saygı ve sevgi çerçevesinde konuşabilmeyi önemsemelisiniz. İçinizde sevdiğiniz kişiye karşı büyük bir öfke besliyor olsanız da her şeyin sevgiyle çözülebileceğinin farkında olmalısınız. Doğru bildiklerinizden ve benliğinizden ödün vermeden tartışmanızı sonlandırmalısınız. Bu tartışmalarınızın ve gün içerisindeki başka meselelerin de etkisiyle hayatta yalnız olduğunuzu düşünebilir ve her şeyi tek başınıza göğüslemek için mücadele edebilirsiniz. Gelecek planlarınızı da kapsayan eğitim yaşantınızla ilgili kararları alırken duygusal olma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak kendiniz için en iyisine ulaşmak için mantığınızın sesini dinlemekten vazgeçmemeniz gerektiğini bilmelisiniz.

İKİZLER

Cumartesi günü içinde bulunduğunuz sosyal ortamlarda size kendinizi toplumla bir bütün olmuşsunuz gibi hissettirecek duygular içinde olacaksınız. Duygusal olarak sizi derinden etkileyen olaylarla karşılaşabilir ve kendinizi bu olaylarda etkili olabilecek bir karakter gibi hissedebilirsiniz. ne yapacağınızı bilmediğinizi durumlarda insanlardan yardım istemek çok huyunuz olmasa da zorunlu kaldığınızda bunu yapmaktan da çekinmemelisiniz. Bugün özellikle aşk hayatınızdaki beklentilerinizin karşılanması adına oldukça şanslı bir gün olacaktır. Eğer iş yaşantınızla ilgili bir meselenin çözülmesi gerekiyorsa bugünkü hislerinize güvenerek hareket etmeniz sizi doğru yola götürecektir. Maddi anlamda beklentilerinizin karşılanmasını sağlayacak olan etkilere kavuşmak konusunda heyecanlanabilirsiniz sevgili İkizler Burçları. Sizi anlayan ve keyiflendiren insanlarla birlikte çalışmayı önemsemelisiniz.

YENGEÇ

Cumartesi gününde sosyal ortamlardaki ilişkilerinizde her zamanki beklentilerinizi karşılayacak ortamı bulamayabilirsiniz. İş ortamınızla ilgili bazı durumlar üzerine bugün düşünmek ve diğer insanların sizinle ilgili tavırlarının ne anlama geldiğini çözümlemek isteyebilirsiniz. Aile hayatınızda istediğiniz düzeni sağlayabildiğiniz için kendinizi çok şanslı ve mutlu hissedeceksiniz. Gün içerisinde uzun zamandır görmediğiniz insanlarla vakit geçirme fırsatı bularak geçmişinize kısa ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Sosyal ortamlarda etkinizi arttıracak olan bazı gelişmeler sayesinde umduğunuzdan çok daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gün sonuna doğru doğayla bütünleşmek ve hayattan keyif almanın küçük, basit yanlarını kollayacaksınız sevgili Yengeç Burçları. Her şeyin içinde taşıdığı güzelliği bulmak için çabalamayı önemseyecek ve etrafınızdaki insanlara da bunu aşılayacaksınız.

ASLAN

Cumartesi gününde toplumsal alanda aktif olmanızı sağlayacak etkilerle donatılacaksınız. Sizi seven insanların sizinle ilgili planlarına dâhil olmak ve kendinizi ifade ediş şeklinizi kuvvetlendirmek sizin için önemli bir unsur olacaktır sevgili Aslan burçları. Bazen hayatınızda ilk defa gördüğünüz bir insan dahi sizin için çok önemli biri haline gelebilir. Bugün karşılaşacağınız insanlara bu anlamda çok dikkat etmelisiniz. Özellikle işinizle ilgili gelecek planlarınızda etkili olacak insanlarla karşılaşma ihtimalinizi göz önünde bulundurarak dikkatli davranmalısınız. Gün sonuna doğru sevdiklerinizle birlikte olmak ve onlarla birlikte yapmak istediğiniz entelektüel aktivitelere zaman ayırmak sizi fazlasıyla dinlendirecektir sevgili Aslan Burçları. Kendinizi geliştirdikçe ve daha fazla bilgi sahibi oldukça geliştiğinizi ve daha da özgürleştiğinizi hissedebileceksiniz.

BAŞAK

Cumartesi gününde çevrenizdeki insanlarla anlaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Duygusal anlamda içinizde bazı karmaşık durumlar olduğunu hissedeceksiniz. Özellikle aşk yaşantınızdaki durumlarla ilgili nasıl hissedeceğinizi bilemediğiniz zamanlar olabilir. Bu nedenle de uzaklaşmak ve bunları düşünmemek için çaba gösterebilirsiniz. Eğer sorun yaşadığınız kişi sizinle ilgili sürekli eleştiride bulunuyorsa bu durumdan fazlasıyla rahatsız olur ve bunu da belirtmekten çekinmezsiniz. İlişkinizdeki dengeleri oluşturabilmek için her iki tarafın da daha fazla çaba göstermesi gerektiğini bilmelisiniz. Gün içerisinde uzak olduğunuz insanlarla birlikte olma fırsatı yakalayabilirsiniz ve hayata karşı tavrınız ve ruh haliniz bu sayede değişebilir sevgili Başak Burçları. Hayatın sizi zorladığı sınırlardan uzaklaşmak ve kendinize ait özgür bir alan bulmak üzere çabalayacaksınız.

TERAZİ

Cumartesi gününde iş yaşantınızın vermiş olduğu bunaltıdan kurtulmanın rahatlığıyla sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyeceksiniz. Hafta boyunca size kendinizi rahatsız hissettirmiş olan ne varsa bunların hepsine karşı önünüze adeta bir set çekeceksiniz. Bunun yerine keyif aldığınız ne varsa onları yapacak ve kimsenin keyfinizi bozmasına izin vermeyeceksiniz sevgili Terazi Burçları. Aşk yaşantınızdaki sorunları da bir kenara atarak sevdiğiniz kişiyle güzel vakit geçirmek için çaba göstereceksiniz. Geleceğinizle ilgili hayaller kurmak ve aklınızdaki güzel planlardan bahsetmek size kendinizi canlı ve önemli hissettirecektir. Çevrenizde iyi geçinmek zorunda olduğunuz ancak hiç hoşlanmadığınız insanlar olabilir sevgili Terazi Burçları. Bu insanların üzerinizdeki baskısını sonlandıracak etkileri bulmaya çabalamalı ve özgürleşmelisiniz. Düşüncelerinizi açık bir şekilde ifade etmenin yanı sıra usulünce söylemeyi de önemsemelisiniz.

AKREP

Cumartesi gününde toplum içerisinde bulunmaktan nasıl olursa olsun büyük keyif alacaksınız. Sürekli aklınızda dönüp duran fikirlerinizin sizin için rahatsız edici bir hal almasını engellemek için kalabalıklara karışmak istersiniz sevgili Akrep Burçları. Ancak çevrenizde insanların olmasını isteseniz de kendinizi kalabalığın içinde kaybetmek istemeyeceksiniz. İnsanlarla sağlıklı sohbetler kurarak aklınızı dağıtmak size iyi gelecektir. Gün ortasına doğru bedensel olarak sizi rahatsız edecek bazı etkenlerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi çok yorduğunuz için bedeniniz de bu duruma tepki göstermektedir. Gün sonuna doğru aşk yaşantınızdaki varlığınızla ilgili bazı sorgulamalar yapmak sizin için rahatsız edici sonuçlara neden olabilir sevgili Akrep Burçları. Olumsuz fikirlere kapılıp kendiniz için hayatı ve koşulları çok daha zor hale getirmemeye çalışmalısınız.

YAY

Cumartesi gününde kendinize özel vakit ayırmayı ve rahatlamayı önemseyeceksiniz. Sevdiklerinizle kaliteli vakit geçirebilmek için özenle planlar kuracaksınız. Hayatınızda birçok sorun olsa da bugün hiçbiri yokmuş gibi davranmak ve rahatlamak isteyeceksiniz. Sizin için güzel şeyler yapan insanların varlığını hissettikçe hayatta umudun da tükenmeyeceğini hissedebiliyorsunuz. Sorunlar olsa da hayatı çekilir hale getiren şeyin sevmek ve sevilmek olduğunu biliyor ve bunu ta yüreğinizde hissediyorsunuz. Sizi üzecek unsurlardan uzak dursanız da bir yandan bunları çözümleyebilmek için düşünürsünüz. Geleceğiniz ve sorumluluğunuz altında olan insanların mutluluğu için elinizden geleni yapmaya çalışırsınız. Gün sonunda ailenizle birlikte yaşanacak bir tartışma moral bozucu olabilir sevgili Yay Burçları. Ancak zaman zaman böyle çatışmalar olabileceğini kabullenmeli ve kişisel algılamamaya çalışmalısınız.

OĞLAK

Cumartesi günü sizin için fazlasıyla heyecan dolu olaylara gebe olabilir. Öncelikle aşk yaşantınızdaki dengeler üzerine düşüneceğiniz bir ortamda bazı kesin kararlara varabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu kararı almanın sizin için özgürleştirici olduğunu hissedeceksiniz sevgili Oğlak Burçları. Gün içerisinde kabul edemeyeceğinizi düşündüğünüz bazı olaylarla karşı karşıya kalmak sizi hayrete düşürebilir. Bazen hayatta başınıza gelen şeylere inanamazsınız. Ancak hayatın tadının da mücadele etmekle çıktığını düşünürsünüz. Bugün size ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz insanlarla birlikte olmak isteyeceksiniz. Hiç ummadığınız kadar olumlu bir iletişimin içinde aslında sizin de o insanlara ne kadar ihtiyaç duyduğunuzu fark edeceksiniz sevgili Oğlak Burçları. Bu ortamda beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz ve hayata karşı olan bakışınız büyük ölçüde değişir.

KOVA

Cumartesi gününde boş vakit bulabilecek olmanın heyecanıyla başlayacaklardır. Birlikte olmak istediğiniz insanlarla eğlenceli aktiviteler yapmak için elinizdeki fırsatları kullanacaksınız. İçinizde yakın gelecekte yapacağınız bir olayın heyecanını taşırsınız sevgili Kova Burçları. Bunu da çevrenizdeki insanlarla paylaşmayı önemseyeceksiniz. Hayalinizde her zaman kalabalık ve mutlu bir aile resmi vardır ve bugün buna yakın bir hisse dostlarınızla kavuştuğunuzu hissedebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda varlığınızın pozitif bir yanı olmasını dilersiniz. İçinde bulunduğunuz ruh hali ne olursa olsun güzel görünmek ve insanlara güçlü olduğunuzu hissettirmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşmak garip duygular içerisine girmenize neden olabilir sevgili Kova Burçları. Bu doğrultuda yapılacak muhabbetlerde ne şekilde bir tavır takınacağınızı kestiremeyebilirsiniz. Kibar olmaya çalışmanız yeterli olacaktır.

BALIK

Cumartesi gününde çevrenizdeki insanları her anlamda etkileyecek davranışlarda bulunacaksınız. Bunun yanı sıra sizin etkilendiğiniz kişiler de olacaktır. İçinizde insanlara karşı büyük bir sevgi besleyeceksiniz ve kalabalığın içine karışmanın verdiği heyecanı hissedeceksiniz sevgili Balık Burçları. Uzun süredir yaşadığınız sıkıntılar elinizi kolunuzu bağlamış ve eğlenmenize engel olmuştur. Ancak bugün özgürlüğünüze yeniden kavuşmuş gibi hissedeceksiniz. Duygusal anlamda kendinizi açmak size zor gelse de çevrenizdeki insanlara güvendiğiniz takdirde bunu yapabileceğinizi hissedersiniz. Maddi olanaklarınızla ilgili dikkatli bir hesaplama yapmanız gerekecektir. Kendinizi düzlüğe çıkarabilmek için doğru adımları atmanız ve yeteri kadar çalışmanız gerektiğinin bilincindesinizdir sevgili Balık Burçları. Ancak bunun yanında ufak bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzu da itiraf etmelisiniz.

CEVAP VER