Burcunuz Bugün Size Ne Söylüyor?

KOÇ

Hafta sonuna gelmiş olmanın ferahlığıyla birlikte içinizde bir boşluk duygusu da hissedebilirsiniz. Geçirdiğiniz yoğun haftanın ardından bugünkü sakinlik nedeniyle elinizi kolunuzu nereye koyacağınızı bilemez hale gelebilirsiniz. Gün ortasına kadar sürecek bu ne yapacağını bilemez haliniz sevdiklerinizden haber almanızda son bulabilir. Uzun zamandır meşgul olduğunuz için birlikte vakit geçirememenizin acısını çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra ev yaşantınızla ilgili düzenlemek istediğiniz bazı unsurlar vardır. Ancak bunları yalnızca kendi arzularınıza göre yapmak isteyeceksiniz. Bu noktada size müdahalede bulunmak isteyen insanlara karşı tavrınız sert olabilir. İstediklerinizi yapabilmek için alana ihtiyaç duymanız oldukça doğaldır sevgili Koç Burçları. Yine de bunu yaparken değer verdiğiniz insanları kırmamak adına çaba göstermeniz daha sonradan sizin de üzülmemeniz açısından önemlidir.

BOĞA

Hayatınızdaki birçok etkeni iyileştirebilmek için hızlı bir şekilde harekete geçeceksiniz. Bunun yanı sıra insanlarla olumlu iletişim kurmayı önemseyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz bazı seyahatlerle ilgili karar aşamasında olmanız maddi olanaklarınızı da sorgulamanıza neden olacaktır. Parasal konularda eğer hala ailenize bağlılığınız söz konusuysa kendinizi bu anlamda geliştirmenizi sağlayacak girişimlerde bulunmak da fazlasıyla özgürleştirici ve ufuk açıcı olacaktır. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar almak için sabırsızlık gösterebilirsiniz. Hiç kimsenin üzerinizde bir etkisi olmasını istemiyorsunuz. Bu nedenle de düşünmek için tamamen yalnız başınıza kalmayı tercih edeceksiniz sevgili Boğa Burçları. Ancak içinde bulunduğunuz durumda insanların görüşlerine ihtiyaç duyabileceğinizi bilmeli ve kendinizi tehlikeye atacak bir şey yapmadan önce daha dikkatli olmalısınız.

İKİZLER

Hayatınızla ilgili önemli kararların ön plana çıkmasını sağlayacak etkilerle karşılaşabilirsiniz. Birçok yeni karar almanız gerekirken size yardımcı olacak hiçbir kriter olmadığını görebilirsiniz. Siz her şeyi önceden bilmek ve işleri kontrolünüz altına almak istersiniz sevgili İkizler Burçları. Bunu gerçekleştiremediğiniz zaman ise sinirleriniz bozulabilir ve kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Ancak hayattaki her şeye gücünüzün yetmeyeceğinin farkında olmalı ve bazı olayları da akışına bırakmanın rahatlığını hissedebilmelisiniz. Yapacağınız yeni seyahatlerle ilgili içinizi rahatlatacak bazı gelişmelerin meydana gelmesi alacağınız kararlar açısından sizi fazlasıyla rahatlatacaktır sevgili İkizler Burçları. Aşk yaşantınızdaki durgunluktan kurtulmanızı sağlayacak olan gelişmeler heyecanınızın artmasına ve hayata karşı umutla dolmanıza neden olabilir. Olaylara daha gerçekçi bir şekilde yaklaşmaya çalışmalısınız.

YENGEÇ

Hafta sonundan önce yapmak istedikleri son işleri de gerçekleştirerek hafta sonuna rahat bir ruh hali içinde girmeyi önemseyeceklerdir. Planladıklarınızın gerçekleşememesi durumunda sinirleriniz gerilebilir ve etrafınızdaki insanlara karşı tahammülünüz azalabilir sevgili Yengeç Burçları. Ancak bu konuda daha sağduyulu davranmalı ve gerçek olmayacak planlar üzerine ümit beslememelisiniz. Maddi açıdan kendiniz için çizmiş olduğunuz bir rota vardır. Bunun için bağlantıya geçmeniz gereken insanlarla aranızda güçlü bir iletişimin olması önemlidir. Gün ortasında mesleki anlamda size fayda sağlayacak gelişmeler ön plana çıkarak her şeyin yoluna girmesi anlamında bir etki oluşturabilir sevgili Yengeç Burçları. Bu konuda hızlı sonuçlar beklememeniz gerektiğini de bilmelisiniz. Gün sonuna doğru duygusal meselelerinizle ilgili geçmişinizden gelen anılar üzerinize yüklenebilir.

ASLAN

Gündeminizin ön planında maddiyat olabilir. Siz çok fazla önemsemeseniz de hayat koşulları sizi bu konuda hassas olmaya itmiştir. İşinizle ilgili sorumluluklarınız sizin için bir keyif olsa da bazen üzerinizde çok fazla yük olduğunu hissediyorsunuz. Ancak gün içerisinde başarısız olacak girişiminiz olmayacağını bilmeli ve rahatlamalısınız. Hafta sonuyla ilgili seyahat planları yapabilir ve sevdiklerinize de bu konuda bilgi verebilirsiniz. Hayatınızdaki olumlu ilerlemeyen olaylarla ilgili kısa süre içerisinde endişeye kapılmaya yatkın olabilirsiniz. Her şeyin her anda yolunda gitmeyeceğinin bilincinde olmalı ve müsterih olmaya çabalamalısınız. Size psikolojik anlamda destek olacak sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek böyle zamanlarda önem kazanır. Her şeyin yoluna gireceğine dair inancınızı yüksek tutarsanız bu olumlu enerjinin olaylar üzerindeki yansımasını da görebilirsiniz.

BAŞAK

İnsanlarla olan iletişiminizin kuvvetli olması adına elinizden gelen çabayı göstereceksiniz. Sosyal ortamlarda boy göstermeyi ve insanlara yaptıklarınızla ilgili hikâyeler anlatmayı önemseyeceksiniz. Bütün bunlar yaptıklarınızı yeniden yaşamanıza ve mutlu olmanıza neden oluyor. İnsanlarla paylaştıkça artan mutluluğun tadını çıkarmak için bütün egolarınızdan arınıyorsunuz. Bunun yanı sıra ailenizle birlikte vakit geçirmenin keyfi bugün için bir başka olacaktır. Gün ortasında mesleki veya eğitsel anlamda kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarla ilgili girişimlerinizden hızlı bir şekilde dönüş alabilirsiniz. Aile ortamınızda uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızla birlikte vakit geçirme fırsatı bulabilirsiniz sevgili Başak Burçları. Geleceğinizle ilgili kaygı duyduğunuz konularda yüreğinize su serpecek gelişmeler meydana gelecektir.

TERAZİ

Aile ilişkileriniz ve buna bağlı dinamikler konusunda sizi geliştirecek bazı olaylar meydana gelebilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey onların yanında olmaya çalışmaktır. Birlikte geçirdiğiniz vakitlerin ne kadar huzur verici ve değerli olduğunu geçireceğiniz zaman kısıtlı olduğunda çok daha iyi anlarsınız. Gün içerisinde vakit bulabildiğiniz ölçüde kendinizi entelektüel anlamda geliştirmekle ilgili girişimleriniz olacaktır. Belki güzel bir tiyatro oyunu seyretmek veya belki keyif alacağınız bir kitap okumak gününüzün güzelleşmesini sağlayabilir. Bugün özgürlüğünüze ve keyifli düşüncelerinize gem vuran ne varsa onlardan kurtulma günüdür sizin gözünüzde. Hiç kimsenin içinizde zar zor bulduğunuz mutluluğunuzu lekelemesine izin vermeyeceksiniz sevgili Terazi Burçları. Bir yandan değer verdiklerinize tutunurken bir yandan da gerekli değişimlerin olmasını da engellemeyeceksiniz.

AKREP

Dostlarınızla vakit geçirme fırsatı bulacağınız için kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Eğer uzun zamandır görmediğiniz ve görmekten hoşlanmayacağınız biriyle karşılaşırsanız da canınızı bunun için sıkmamalı ve işleri oluruna bırakmalısınız sevgili Akrep Burçları. Gün ortasına kadar işinizle ilgili sorumluluklarınız gündeminizde olacaktır. Bunları halletmeden başka şeylerle ilgilenemeyeceğinizi düşündüğünüz için kendinizi büyük bir stres altında hissedebilirsiniz. Bir yandan yaptıklarınızın doğru olup olmadığını düşünürken bir yandan da sürekli sizi eleştiren çalışma arkadaşlarınızla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu insanların iyi niyetli olmadıklarını düşünüyorsanız söylediklerinin üzerinde çok fazla durmamanız gerektiğini bilmelisiniz sevgili Akrep Burçları. Yalnızca zarar vermek için yapılan eleştirilerin sizin için hiçbir değeri olmadığını davranışlarınızla ifade edeceksiniz.

YAY

Sosyal ortamlar içerisinde aktif olacağınız için insan ilişkileriniz fazlasıyla önem kazanacaktır. Herkesin hayatındaki sorunlar kendisini ilgilendiriyor olsa da insanların paylaşarak acılarının azaldığını ve mutluluklarının arttığını göreceksiniz. Aile olmanın ve kan bağı olmaksızın birbirine yaren olmanın verdiği huzuru hissettikçe hayat gözünüze daha güzel görünecektir. Sizi anlayan insanlarla birlikte olma fırsatını elde etmek sizi her açıdan mutlu edecektir. Tüm bunların yanında mesleğinizle ilgili bildiğiniz doğruları uygulamak adına kendinize bir alan açmak isteyeceksiniz. Eğer ki bu alanı açmanızı engelleyen insanlar varsa onlara karşı kesinlikle sabır göstermez ve kendi istediklerinizi gerçekleştirebilmek adına mücadelenizi sürdürürsünüz sevgili Yay Burçları. Gün sonuna doğru her şeyin bir muhasebesini yapmak adına yalnız kalmayı tercih edersiniz.

OĞLAK

Seyahatlerinizle ilgili planlamalarınızda fazlasıyla dikkatli olmalısınız. İçinizdeki huzuru bulmak için bir yerden başka bir yere gitmenize gerek olmadığının farkında olmalı ve çevrenizdeki güzellikleri bulmaya çalışmalısınız. Aşk yaşantınızda sizin için önemli olan meseleler karşı taraf için hiçbir anlam ifade etmeyebilir. İşte bu noktada çatışma yaşamak size fazlasıyla manasız gelecektir. Kendinizi anlatmak zorunda kalmak size oldukça yorucu geleceğinden olayları kendi akışına bırakmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Gün sonuna doğru maddi anlamda sizi rahatlatacak bir etki bekleyebilir ve kısa bir süreliğine de olsa buna ulaştığınızı düşünebilirsiniz sevgili Oğlak Burçları. Sevdikleriniz ve sizden beklentisi olan insanlara karşı mahcup olmamak için elinizden geleni yapmaya gayret etmelisiniz. Yılmak ve pes etmek hiçbir zaman size göre değildir.

KOVA

Kendinizle ilgili hayallerinizi harekete geçirmeyi önemseyeceksiniz. Her şeyi istediğiniz şekilde geliştirmek adına çaba gösterseniz de sizin için yapılmış başka planlar varsa bunları reddetme konusunda başarılı olamayabilirsiniz. Ertelemek zorunda kalacağınız işleriniz bütün gün boyunca zihninizi meşgul edecektir. Bu nedenle eğer bir fırsat bulursanız bunları bitirmek için bir kenara çekilmeyi tercih edebilirsiniz. Gün içerisinde insanlarla görüşmek ve onlarla hasret gidermek önemli bir etki olacaktır. Karşılaştığınız bazı insanlar birlikte vakit geçirmekten hoşlanmayacağınız kişiler olabilir. Böyle bir durumda kaldığınızda hislerinizi gizlemek size daha kolay gelecektir. Ancak dürüst olmanın sizin için çok önemli olması nedeniyle bunu yapmayı başaramayacaksınız. Aşk yaşantınızdaki fikir çatışmalarınız sizin için çıkışı olmayan bir noktaya gelmiş olabilir.

BALIK

Size kendinizi iyi hissettirecek etkilerin peşinde koşabilirsiniz. Hayatınızda kırgın olduğunuz halde bir türlü aklınızdan atamadığınız insanlar olabilir. Bu konuda kesinlikle haklı olduğunuzu bildiğiniz için de içinde bulunduğunuz durumu değiştirmek için herhangi bir adım atmazsınız sevgili Balık Burçları. Ancak bugün o adımın karşı taraftan geldiğini gördüğünüzde bu konudaki katı tavrınızı artık sürdüremeyeceğinizi anlayacaksınız. İnsanların hata yapabileceklerini kabul edersiniz ve bunun doğal olduğunu düşünürsünüz. Asıl önemli olan ise insanların yaptıkları hataları kabul edebiliyor olmalarıdır. Mesleğinizle ilgili bazı ufak tefek kararlar bugün vaktinizi alabilir sevgili Balık Burçları. Eğer akılcı çözümlere odaklanırsanız karar vermekte güçlük çekmezsiniz. Bunun yanı sıra aşk yaşantınızdaki olumsuz gidişat kısa sürede çözüme kavuşabilir.

CEVAP VER