Burcunuz Bugün Size Ne Söylüyor?

KOÇ

Bu Perşembe gününde hafta sonuna yaklaşmış olmanın verdiği yorgunluğu üzerinizde hissettiğiniz için kendinizi dinlendirmek adına bazı planlar yapabilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki öncelikle işlerinizi tamamlamanız gerekecektir. Mesleğinizle veya çalışma ortamınızla ilgili içinize sinmeyen şeyler varsa yapacağınız en ufak bir iş bile gözünüzde büyüyebilir. Bu nedenle de kendinizi işinize odaklamakta güçlük çekebilirsiniz. Yoğun bir gün içerisinde kendinizle bedensel olarak ilgilenmek bile güçleşebilir. Bu nedenle de kendinizi iyi hissetmek için yapmak istediğiniz hareketler sizin için daha da azalacaktır. İstediklerinizi yapamadığınızda sığındığınız bazı alışkanlıklarınız vardır. Ancak eğer bu alışkanlıklar size zarar veren şeylerse sınırlarınızı bilmeli ve bedeninizi korumayı önemsemelisiniz. Bedeninizi yoran hiçbir şey psikolojinizin gerçekten düzelmesini sağlamayacaktır. Geçici etkilerin peşinde kendinizi harcamamalısınız.

BOĞA

Bu Perşembe gününde hayatınızda istediğiniz gibi olmayan şeyleri düzeltmek adına içinizde büyük bir inanç ve enerji olduğunu hissedeceksiniz. istemediğiniz koşullarda, istemediğiniz insanlarla yaşamak zorunda olmadığınızı bilirsiniz. canınızı sıkan bir durum varsa bunu düzeltmenin elbette ki bir yolu vardır. Bu kolay ya da zor olabilir ancak sizin içinizdeki istek ve inanç her şeyi düzenlemenizi sağlayacaktır. Aşk yaşantınızda hayatınızın diğer alanlarındaki sorunları unutmanızı sağlayacak etkilerle karşılaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman insanları etkileyebilme gücünüzün olduğunu düşünürsünüz. Bu nedenle de kendinizi iyi hissedebileceğiniz ve enerjisi yüksek insanlarla tanışabileceğiniz bir ortama gitmek size iyi gelecektir. Eğer kendinizi kontrol etmeyi başarırsanız her şeyin üstesinden göreceksiniz. Gün sonunda yaşadığınız maceraların tadını çıkarmak için kendinize vakit tanımalısınız.

İKİZLER

İçerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününe umutlu bir başlangıç yapacaksınız. hayallerinizde nasıl bir gün varsa ona yaklaşacak şeylerle bezeli bir gün ruhunuzun iyileşmesine yardımcı olacaktır. Her zaman işlerinizin yolunda gitmesi için ekstra dikkat ve çaba göstermeniz gerekir sevgili İkizler Burçları. Bugünse hiçbir şeyle ikinci defa uğraşmak zorunda kalmadan işlerinizi tamamlayabileceksiniz. İş ve hayatın genel akışı anlamında etkili olan bu enerjiler insan ilişkileri konusunda daha farklı bir seyirde olabilir. sevdiklerinizle anlaşabilmek için ne yapmanız gerektiğinin her zaman çok bilincinde olmazsınız. Olaylara çoğu zaman yalnızca kendi açınızdan baktığınız için hem gereksiz yere kırılır hem de aynı şekilde karşınızdaki kişiyi kırarsınız sevgili İkizler Burçları. Onarılmaz yaralar açmamak için davranışlarınıza dikkat etmeli ve düzgün bir iletişim kurmak için daha fazla çabalamalısınız.

YENGEÇ

İçerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde yapmak istedikleriniz konusunda her zamankinden çok daha fazla titiz davranmak isteyeceksiniz. Titiz davranarak ulaşmak istediğiniz mükemmeliyete kavuşmanın yollarını bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Kullandığınız yöntemlerin sonuçlarını göz önünde bulundurarak elde etmek istediklerinizle ilgili kendinize ait bazı önemli detaylarla karşılaşabilirsiniz. Hedeflerinizi ve hayallerinizi belli bir noktaya bağlamış olabilirsiniz. Gerçekleşmesi halinde her şeyin yoluna gireceğine inandığınız bu unsurla ilgili herhangi bir sorun olduğunda ikinci bir plana ihtiyacınız olacağını bilmelisiniz. Toplum içerisinde kabul görmek konusunda kendinizle ilgili bazı sorunlarınız vardır. Yaptıklarınızın herkes tarafından beğenilmesini ve kabul görmesini istersiniz sevgili Yengeç Burçları. Ancak böyle bir şeyin hiçbir koşulda mümkün olmadığını bilmeli ve böyle bir imkânsızlık uğruna kendinizi hırpalamamalısınız.

ASLAN

İçerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde romantik ilişkinizle ilgili her şeyin yolunda gittiğini hissetmek hayata karşı içinizi neşeyle dolduracaktır. Karşınıza ne sorun çıkarsa çıksın içiniz her şeyin rahatlıkla çözüleceği düşüncesiyle huzur dolu olacaktır. İnançlarınız içinizdeki endişeleri bastırmanızı sağlayacak kadar güçlüdür. İş yaşantınızda üzerinde hâkimiyet kurduğunuz konularla ilgili insanların size saygı göstermesi işlerinizin olumlu bir yönde ilerlemesini sağlayacaktır. Parasal işlerinizde de istediğiniz gelişmeler hayal ettiğiniz gibi ilerlediği takdirde gün sonunda kendiniz için hayal ettiğiniz noktaya fazlasıyla yakın olacaksınız. Gün içerisinde geçmişinizle ilgili bazı üzücü anılarınızı hatırlamanıza neden olacak meseleler gündeme gelebilir. Üzülmeniz sorumlu olduğunuz bazı işleri ihmal etmenize neden olsa da kendinizi toparlamanızı sağlayacak insanlar sayesinde hızlıca iyileşeceksiniz.

BAŞAK

Bu Perşembe gününde bilinçli bir şekilde yaptığınız hareketlerin hiç ummadığınız sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. romantik ilişkilerinizdeki pürüzleri gördükçe kendinizle ilgili bazı sorgulamalar yapmaya başlayabilirsiniz. Gördüğünüz yanlışların hepsinin size ait olmadığını fark ettiğinizde ise bunu partnerinizle görüşmek isteyebilirsiniz. Ancak bunun için karşınızdaki insana bu durumu anlatabileceğiniz uygun bir dil bulmanız gerektiğini bilmelisiniz. Aksi halde iplerin kopmasına neden olacak durumlar meydana gelebilir. Duygusal olarak doğruyu yanlışı ayırt edebilseniz de bunu çevrenizdeki insanlara anlatmanız gerektiğinin bilincindesinizdir. Mesleğinizle veya eğitiminizle ilgili yaptığınız seçimlerde kendinize uygun bulmadığınız noktaların ortaya çıkması içinde bulunduğunuz ortama uyumunuzu sorgulamanıza neden olabilir. Gün sonunda kafanızı toparlamak ve değerlendirme yapmak için ailenizle birlikte olmak iyi bir tercihtir.

TERAZİ

Mesleki veya eğitsel anlamda kendinizde bulmak istediğiniz özellikleri geliştirmek adına girişimleriniz ön planda olacaktır. Elde edebileceğiniz şeylerin sınırlı olduğunu bilseniz de hayatta kendinize ve yeteneklerinize güvenmekten başka bir şansınızın olmadığını da bilirsiniz sevgili Terazi Burçları. Çevrenizdeki insanların sizden beklentilerini çok fazla önemsemezsiniz. Zira sizin kendiniz için çizdiğiniz yol halihazırda yeterince zorlayıcıdır. Hedeflerinizle ilgili kendinize olan inancınızı arttırmak için yeteri kadar çaba gösterirsiniz. Geçmişinizde hatalar yapmış olsanız da bunların sizin için bir ders niteliğinde olduğunun bilincinde olacaksınız. Bu nedenle geleceğinizle ilgili çok daha umut dolu bir görüntü sergileyeceksiniz sevgili Terazi Burçları. Bu sayede sizden beklentileri olan insanlara da güven vererek işlerinizi yapacaksınız. Gün sonunda ailenizin sevgisine ihtiyaç duyabilirsiniz.

AKREP

Akrep Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Perşembe gününde birlikte vakit geçirmek durumunda olduğunuz insanlarla keyifli vakit geçirmeyi önemseyeceksiniz. Sizinle birlikte olmak isteyen kişilerin size duyduğu sevgi ve saygı duygusal anlamda kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra iş ortamınızda aynı şekilde etkiler olmadığı için kendinizi gereksiz ve dışlanmış hissedebilirsiniz. Yaptıklarınızın takdir edilmemesi ve bunun yanı sıra fikirlerinize kimsenin önem vermediğini hissetmek motivasyonunuzu fazlasıyla düşüren bir etken olacaktır. Çevrenizdeki insanlara baktığınızda sizin kadar çabalayan birini görmemenize rağmen meydana çıkan sonuçlar sizi şaşırtmaktadır. Tüm bu etkenlerin ışığında aşk yaşantınızdaki şefkate ve güven duygusuna fazlasıyla ihtiyaç duyacaksınız sevgili Akrep Burçları. Eğer ilişkinizde ailenizin de bir bağlantısı varsa hep birlikte iyileşmek adına çaba göstereceksiniz.

YAY

Yardımlaşmanın ve dayanışmanın gücünü anlamanızı sağlayacak olaylar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde olup biten olaylara hiçbir zaman duyarsız kalmazsınız. Kendiniz için neyin iyi olduğunu düşünüyorsanız başka insanların da aynısını hak ettiğini bilirsiniz. Ancak aksi halde düşünen ve ayrımcılık yapan kişilere karşı da tavrınızı nasıl almanız gerektiğini çözümlemeye çalışırsınız. Toplum içerisinde tanıdığınız ve güvendiğiniz insanların hiç beklemediğiniz hareketler yapması sizi insanlardan uzaklaştırabilir. Aşk yaşantınızda ummadığınız anlaşmazlıklar bugün ortaya çıkabilir. Elbette ki en başta yanlışın sizde olmadığını düşünecek ve ortaya çıkan sorunlara bir neden arayacaksınız. Yine de kendi davranışlarınızla ilgili düşünmek sizin için geliştirici ve sorun çözücü bir yöntem olabilir. Ailenizde değer verdiğiniz insanlarla görüşmek için fırsat bulacağınız bugünde onların yanında olmanın değerini hatırlamalısınız.

OĞLAK

Etrafınızdaki birçok olaya müdahil olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. İnsanların yapamadığı şeyleri gördükçe onlara bu işlerin nasıl yapılacağını göstermekle ilgili büyük bir haz duyuyorsunuz. Siz her şeyi bilirken başkalarının böylesine bilgisiz ve çaresiz olmasına katlanamıyorsunuz. Bu yaklaşımınız aslında oldukça duygusal bir yaklaşımdır. Ancak insanlar çoğu zaman bu tavrınızı ukalalık olarak algılayabilirler. Siz yine de aradaki dengeyi korumaya çalışarak elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaksınız. Gün içerisinde sizi anlayan insanlarla temas etmek ve en azından günlük sohbetlerinizi dilediğinizce gerçekleştirmek istiyorsunuz. Buna rağmen çevrenizde bu tanıma uygun insanlar göremiyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra aşk yaşantınızdaki dinamikleri gözden geçirmeniz ve can sıkıcı bazı detayları ortadan kaldırmanız sizin için ferahlatıcı ve özgürleştirici bir etki yaratacaktır.

KOVA

Olumlu dileklerle başlayacaksınız ve bunun ardından da her şeyi dilediğinizce güzelleştirmeye çalışacaksınız. Çoğu zaman yalnız başınıza kalmaktan hoşlansanız da bugün yapmaya çalıştıklarınız sayesinde kendinizi sosyal ortamlara adapte etmenin önemli olduğunu düşüneceksiniz. İnsanların aslında size ne kadar çok şey katabileceğini ve iletişim kurarak sizin de kendinizle ilgili olumlu birçok yönünüzü keşfedeceğinizi fark edeceksiniz. Duygusal anlamda kendinizi güçlü hissetmeyi önemseyeceğiniz bugün içerisinde hayatınızın gelecekte her zaman hatırlayacağınız anılarını oluşturmaya çalışabilirsiniz. Bu doğrultuda özgürlüğünüze gem vurmaya çalışan etkenlere karşı sert ancak insanlara karşı sevgi dolu davranacaksınız sevgili Kova Burçları. Parasal konulardaki aksaklıklar kısa süreliğine canınızı sıksa da her şeyin yoluna gireceğine inanacaksınız.

BALIK

İçinizde geleceğe dair bir umut taşıyacaksınız. Ne yaşarsanız yaşayın yeni günlerden umudunuzu hiçbir zaman kesmiyorsunuz. Hayallerinizin ve azminizin sizi getirmiş olduğu noktadan mutluluk duyuyor olsanız da insanlığın geldiği nokta sizin için can sıkıcı bir hal almıştır. Etrafınızdaki olaylara tepki göstermeden duramazsınız. Her şeyin aslında bütün dünyanın hayalinizdeki gibi mükemmel olmasını istersiniz. Elbette ki bütün dünyayı değiştiremeyeceğinizi bilirsiniz. Yine de kötü olayları sekteye uğratacağını düşündüğünüz ufacık bir hareket varsa dahi bunu yapmak için tüm çabanızı harcayacaksınız. Aşk yaşantınızda hayalini kurduğunuz refaha ulaşmanıza çok kısa bir süre kalmış olabilir sevgili Balık Burçları. İçinden geçmiş olduğunuz süreç her ne kadar yıpratıcı olsa da güzel günlerin geleceğine dair inancınızı hiçbir zaman yitirmemişsinizdir.

 

CEVAP VER