Gelin çiçeği bir gelinin en önemli aksesuarlarından bir tanesidir ve geçmişten bugüne kadar birçok gelin çiçeği modelleri gelinler için alternatif olarak kullanılmıştır.

Gelin çiçeği modelleri arasında yapay çiçekler olduğu gibi gerçek, canlı ve rengarenk çiçekler de bulunmaktadır.

Bir anı olarak saklamak için en ideal seçimlerden olan yapay çiçekler genellikle abartılı, simli kocaman buket şeklinde güllerle bezenmiş olsa da günümüzün en popüler gelin çiçeği modelleri canlı küçük buketler olmuştur.

Özellikle kır düğünlerin de tercih edeceğiniz gelin çiçeği modelleri ile sizler bugünün genel konseptine uygun rengarenk kır çiçekleri ile süslenmiş bir buket kullanabilirsiniz.

Düğün konseptinize ve gelinliğinize uygun olarak seçeceğiniz gelin çiçeği modelleri gelinliğin ile birlikte mağazalardan alabileceğiniz gibi özel buket çiçekçiler de kendinizde yaptırabilir ya da en özel tasarımları internetten araştırarak gelin çiçeğinizi karar verebilirsiniz.

Gelin çiçeğinin üzerinizde taşıdığınız tüm kıyafetler ve aksesuarlar gibi sizin tarzınızı ve sizin benliğinizi yansıtmalı aynı zamanda gelinliğinizin çekmesi gereken dikkati üzerine çekmeyecek kadar da abartma olmamalıdır.

Çünkü abartılı güzelliğiyle dikkat etmesi gereken en önemli aksesuarınız gelinliğiniz olmalı ve sade ya da en canlı haliyle sizin dikkat etmenizi sağlayan en önemli parça gelinliğiniz ve doğal güzelliğiniz olmalıdır.

Ancak ne olursa olsun yapay çiçekler yerine doğal olanları tercih etmek, Dünyada hangi tarz gelinlik için olursa olsun çok daha şık duracak ve yapay çiçekler oranla şıklığınıza şıklık katacaktır. Yapay güzellik yerine doğal olanı tercih etmek her zaman daha doğru olacak ve gerçek güzelliği sizlere kazandıracaktır.

Gelin çiçeği modelleri internetten birçok siteden incelenebileceği gibi gelin aksesuarları yapan sosyal paylaşım ağlarında da takip edilebilir veya gelinlik mağazaların da çeşitli alternatifler göz önünde bulundurulabilir. Muhteşem tasarımlar yanında kendi tasarımınızı kendiniz oluşturabilmek için de oldukça şık ürünlerle olur ki özel tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Gelin çiçeğini sizin en özel gününüzde dikkatleri üzerinize çekeceğiniz en özel tasarım olacak ve gelin çiçeği tasarımları arasında sizler de muhakkak kendinizi yansıtan ve gelinliğinize uygun tasarımlar bulacaksınız.

YORUM YAPIN

Please enter your comment!
Please enter your name here