Burcunuz Bugün Size Ne Söylüyor?

 

        KOÇ

İçinde bulunduğunuz koşulları değiştirme arzusu içinde bulunsanız da üzerinizdeki bazı baskılar ve size koyulmuş sınırlar nedeniyle bu konuda istediğiniz kadar başarılı olamayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz en önemli alan aşk yaşantınız olacaktır. Sevdiğiniz kişiyle birlikte geçireceğiniz vakitler üzerine düşünmek ve gelecek planlarınızı hızlandırmak sizin için önemli bir gelişmeye neden olabilir. Gün ortasında kendinizi stresli hissettiğiniz bir anın üstesinden gelebilmek için dostlarınızın yardımına ihtiyaç duyacaksınız. Eğer kendinizi çok keyifsiz hissediyorsanız bu konuda rol yapmaya çalışmamalısınız. Kendinizi olduğunuz gibi dostlarınıza açarsanız kısa sürede her şeyin yoluna gireceğini göreceksiniz. Gelecek planlarınızla ilgili sabırsızlanmanıza neden olacak etkileri ortadan kaldırmaya çalışmalısınız sevgili Koç Burçları. Emeklerinizin karşılığını alamamaktan çekinmemeli ve kendinizi rahat hissetmelisiniz.

BOĞA

Geçmişinizle ilgili halledemediğiniz meselelerin gündeminize oturması nedeniyle can sıkıcı vakitler geçirebilirsiniz. Kendinizi toparlamak ve istediğiniz işleri yapabilmek adına girişimlerde bulunarak gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili işlerinizi yoluna koymak ve onlara karşı sorumluluklarınızı yerine getirmek istiyorsunuz. Bugün ailenize karşı oldukça duygusal yaklaşımlar sergileyebilirsiniz ve onlara olan bağlığınızı kuvvetlendirecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Hayatınızdaki birçok rutine alışmış durumda olduğunuz için değişime karşı çok ılımlı bir tavırla yaklaşmayacaksınız. Ancak değişimin hayatın bir parçası olduğunu düşünmeli ve size getireceği faydaları da göz önünde bulundurarak kendinizi zorlamanız gereken noktaların farkına varmalısınız. İş yaşantınızdaki zorlukların üstesinden gelmek sizin için elbette ki yorucu olacaktır. Bunun yanında içinde bulunduğunuz durumda dikkatinizin dağılmasını sağlayacaktır.

İKİZLER

İçinizdeki enerjinin oldukça yüksek olması sayesinde yapmanız gereken birçok işi kısa süre içerisinde bitirmeyi başaracaksınız. Bunun yanında sizden ilgi ve sevgi bekleyen insanlar varsa onlara da vakit ayırmanız gerektiğini unutmamalısınız sevgili İkizler Burçları. Hayatınızdaki sorumluluklarınızı yerine getirebilmek dışında çok fazla sosyal aktiviteye yer ayırmadığınızı fark etmeli ve bu konuda sevdiğiniz kişiden size gelen eleştirileri dikkate almalısınız. Hedeflerinize yoğunlaştığınız zaman sizin için hayatta başka hiçbir şeyin bir önemi kalmıyor. Ancak bu şekilde hayattaki birçok fırsatı elinizden kaçırdığınızı bilmelisiniz. Toplumsal yaşamla ilgili yapacağınız bazı değişiklikler sizin için geliştirici etkilere sahip olacaktır sevgili İkizler Burçları. Seyahatle ilgili sizi rahatlatacak bazı planlar yapmanız ruhsal anlamda size iyi gelecektir. Kararsızlıklarınızı gizlememeli ve sevdiklerinizden yardım istemelisiniz.

YENGEÇ

İş yaşamınızda hayalini kurduğunuz pozisyonu elde edebilmek için bugün önemli adımlar atabilirsiniz. Öncelikle kendinize olan güveninizi ön plana çıkarmalı ve diğer insanların sizinle ilgili düşüncelerini çok fazla önemsememeyi öğrenmelisiniz. Eğer ki siz kendinize yeterince güveniyorsanız geriye ne yapmanız gerektiğini belirlemek kalıyor. Yaşamış olduğunuz bazı olumsuzluklar yeniden bir şey yapmak için ihtiyacınız olan motivasyonu bulmakta zorlanmanıza neden oluyor. Dikkatinizi başka yöne çevirmek için maddi anlamda bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Size göre uygun görünen şeyler başka insanlar için kabul edilmez olabilir. Ancak siz yalnızca kendi fikirlerinize göre yaşamanız gerektiğini düşüneceksiniz sevgili Yengeç Burçları. İstediklerinizi yerine getirmek için ağırlığınızı masaya koymalı ve içinizde saklı duran özgüveni dışarı çıkarmalısınız.

ASLAN

Yapılacak işler ve sorumluluklar bugün sizin için çok gereksiz unsurlar olacaktır. Bugün için en önemli şey eğlenmektir. Bu nedenle de ne kadar sosyalleşme imkânı bulursanız bunu değerlendirmeyi önemseyeceksiniz. İçinizdeki arzuları ön plana çıkarmamaya çalışsanız da çevrenizdeki insanların sizi anladığını düşüneceksiniz. Sevdiğiniz kişinin yakınında olmanın dahi size kendinizi iyi hissettirdiğini bildiğiniz için bunu gerçekleştirmek adına fırsat kollayacaksınız. Toplum içerisinde size kendinizi iyi hissettirecek insanlarla bir arada bulunmayı önemsemelisiniz. Sizinle ilgili olumsuz düşünceleri olduğunu düşündüğünüz kişilerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Yakınınızda durarak size zarar vermeye çalışan kişilere mahal vermediğinizi açık bir şekilde ifade etmeye çalışmalısınız sevgili Aslan Burçları. Gün sonuna doğru emek verdiğiniz bir işin olumlu bir şekilde sonuçlandığını öğrenerek mutlu olabilirsiniz.

BAŞAK

Gönlünüzden geçenleri çok fazla dışarıya yansıtmayacaksınız ancak buna rağmen her şey ummadığınız kadar yolunda gidecektir. Bugün istemediğiniz hiçbir şeye katlanmak zorunda olmadığınızın farkına varacaksınız ve sizi üzen bütün etkenleri hayatınızdan çıkaracaksınız. Bu anlamda aşk yaşantınızdaki anlaşmazlıkların ön plana çıkması ve bu konuda yeni bir karara varmanız söz konusu olabilir. Eğer vazgeçebileceğinizi düşündüğünüz bir pozisyondaysanız her şeyi sonlandırmaya yakın durabilirsiniz. Ancak eğer şimdiye kadar vermiş olduğunuz emekleri önemsiyorsanız hiçbir şeyin sizi yıkmasına izin vermezsiniz. İçinde bulunduğunuz durumdan çıkabilecek için açık yüreklilikle birbirinize olan duygularınızı ifade edebilmenizin önemli olduğunu unutmamalısınız sevgili Başak Burçları. Gün sonunda size kendinizi iyi hissettirecek aktivitelere yönelerek rahatlayabilirsiniz.

TERAZİ

Yapmanız gereken çok fazla iş olduğunun farkında olacağınız için size yardımcı olmasını umduğunuz kişilerle iletişime geçmeyi önemseyeceksiniz. Özellikle fikirlerini ve yaşam pratiklerini kendinize yakın bulduğunuz insanlara karşı kendinizi çok daha girişken hissedebilirsiniz sevgili Terazi Burçları. Sevdiklerinizin sizi önemsediğinin farkında olsanız da bunun yanında bulunduğunuz her ortamda gözde olmayı arzuluyorsunuz. İş yaşantınız sizin için oldukça önemlidir ve başarılı olabilmek için verdiğiniz emeklerin karşılığını almayı önemseyeceksiniz. Gün ortasına doğru iletişimin önemini anlamanızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İlerleyen saatlerde keyfinize düşkünlüğünüzü ön plana çıkaracak planlara dâhil olabilirsiniz sevgili Terazi Burçları. Seyahatle ilgili düşünceleriniz varsa bunun için ihtiyacınız olan koşullara sahip olup olmadığınızı önemsemelisiniz.

AKREP

İş yaşantınızdaki ideallerinizin peşinden gitmek sizin için oldukça önemli bir hal alabilir. İçinde bulunduğunuz günlük rutinin sizi bir kısırdöngüye soktuğunu düşünmeye başladığınız bir anda artık yeniden kendinizi yeniden güçlü hissedebilmenin bir yolunu bulduğunuzu düşüneceksiniz. Yapmak istediğiniz şeyin ne olduğunu çok iyi bildiğiniz için bununla ilgili hiç kimsenin fikrini almaya ihtiyaç duymayacaksınız. Aynı zamanda sizin yanınızda yer alıp sizin fikirlerinizden yararlanmak isteyen insanlara karşı da çok ılımlı yaklaşmayacaksınız. Her ne kadar bu özgürlükçü tavırlarınız size ileriki günlerde birçok şey kazandıracak olsa da bugün için sorumluluklarınızı eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz sizin için hem huzur hem de vicdan rahatlığı bakımından önemlidir sevgili Akrep Burçları. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle ilgili bazı gelişmeler meydana gelebilir.

YAY

Toplum içerisindeki konumlarını her zamankinden fazla önemseyebilirler. Yapmak istediklerinizi gerçekleştirebilmek için insanların desteğine ihtiyaç duyduğunuzu düşüneceksiniz. Bu nedenle de her zaman içinizde kalmış olan hayallerinizi sevdiklerinize açmak ve bu şekilde kendinize bir yol çizmek bugün sizin için önemli olacaktır sevgili Yay Burçları. Bunun yanında iş hayatınızdaki sorumluluklarınızı da yerine getirebilmek için zaman konusunda önemli bir ayarlama yapmanız gerekecektir. Bazı noktalarda gücünüzün tükendiğini ve devam etmek istemediğinizi düşünebilirsiniz. Ancak bu durumda da şimdiye kadar gelmiş olduğunuz yolun sizin için ne kadar büyük bir önem arz ettiğini göz önünde bulundurmalısınız sevgili Yay Burçları. Maddi olarak sıkıntılı bir pozisyondaysanız buradaki moral bozukluğunuzu aşk hayatınızdaki sevgi dolu gidişatta unutmaya çalışabilirsiniz.

OĞLAK

Duygusal anlamda zorlu durumların içinde kalabilirler. Yaşadıklarınızın sizi fazlasıyla yorduğunu hissediyorsunuz ve bununla birlikte size destek olacak çok fazla insanın olmadığını düşünüyorsunuz. Yalnızlığınızın istenmedik bir durum olması elbette sizin için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Sizinle ilgili olumsuz düşünceler besleyen veya sizin hoşunuza gitmeyen tavırlar sergileyen insanlara karşı tahammülünüz yoktur. Ancak bütün vaktinizi de bu insanlar için harcamanız oldukça mantıksız bir hareket olacaktır. Siz kendi işlerinizle ilgilenmeye ve elinizden geldiğince olumsuzlukları görmezden gelmeye çalışmalısınız. Maddi olarak kendinizi güçlü hissetmek içinde bulunduğunuz bu yalnız durumda sizin için fazlasıyla önem arz etmektedir sevgili Oğlak Burçları. Eğer bu noktada yeni bir işe girişmeyi tercih ediyorsanız kararlarınızı akılcı bir şekilde almaya önem vermelisiniz.

KOVA

Kendinizi ifade etme konusu sizin için fazlasıyla önemli olacaktır. İçinde bulunduğunuz koşulların olumsuz yanlarını görmezden gelmeye çalıştıkça bu sorunların çok daha büyüdüğünü fark edeceksiniz. Bu nedenle de sizi rahatsız eden ve yanlış olduğunu düşündüğünüz ne varsa bununla ilgilenecek veya bundan sorumlu olduğunu düşündüğünüz insanlara iletmeyi uygun bulacaksınız. Gün ortasında aşk yaşantınızda hoşunuza gitmeyen bir durum ortaya çıkabilir. Bu anlamda kendinizi ne kadar zorlarsanız zorlayın içinizdeki duyguları değiştiremeyeceğinizin farkında olmalısınız. Eğer bazı kesin kararlar almanız gerekiyorsa bugün aceleci olmamanız gereken bir gün olduğunun bilincinde olmalısınız. Ailenizle birlikte ortak kararlar almayı düşünüyorsanız bu noktada en etkili kişi siz olmak isteyebilirsiniz. Olayları yönlendirerek daha sonra gerçekleşmesi muhtemel sorunları ortadan kaldırabileceksiniz.

BALIK

Öncelikli meseleniz hayatınızı büyük ölçüde yönlendiren iş yaşamınız olabilir. Bu konuda hayatınızı idame ettirmek dışında başka şeyler de yapmak istediğinizi uzun zamandır düşünüyorsunuz. Mesleki anlamdaki girişimlerinizde başarılı olmaya başladığınızı düşündüğünüz anda başka düzenlemeler yapmaya çalışabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri varsa onunla birlikte kurmak üzere olduğunuz planları yönlendirmek konusunda çok istekli olacaksınız. Daha sonradan can sıkıcı sonuçlarla karşılaşmaktansa en baştan işleri kontrol altında tutmanın sizin için en iyisi olduğunu düşüneceksiniz. Ancak hata yapmaktan korktuğunuz için çoğu zaman sorumluluk almaktan da çekiniyorsunuz. Unutmamalısınız ki insan olduğunuz sürece hata yapmak zorundasınız. Hiçbir zaman mükemmel olamazsınız. Bu nedenle de kendinize bu kadar yüklenmemeniz gerektiğini fark etmek sizin için özgürleştirici olacaktır.

CEVAP VER